Uudised

Pagulasabi kutsub tantsuetendusele, piletitulu aitab pagulasi

laine uudised-laine
12. oktoober 2015

Eesti Pagulasabi kutsub teid ja teie kogukonda reedel, 16. oktoobril Kanuti Gildi SAALi Twisted Dance Company tantsulavastuse “RSKSD” etendusele. Etenduse tulu annetatakse Eesti Pagulasabi MTÜle, toetamaks pagulaste mitmekülgset abistamist. Võimalusel levita sõna! 

Tantsulavastus “RSKSD” käsitleb ego, sotsiaalset keskkonda, teadvust/alateadvust ja vabanemist. Lavastus “RSKSD”, mis hääldub kui “raskused” läbi hammaste, tuli välja 2015. aasta mais  ning selle koreograafi de ks-lavastajateks on Carmel Köster ja Rene Köster . Twisted Dance Company tegutseb aastast 2007.

Eesti Pagulasabi MTÜ aitab Eestis elavaid varjupaigataotlejaid ja pagulasi töö- ja elukohaküsimustes, keeleõppevõimaluste leidmisel, kohaliku  eluolu ja tavadega kohanemisel ning eluks vajaliku soetamisel. Eesti Pagulasabi kaudu jõuab varjupaigataotlejate ja pagulasteni  ka otsene abi Eesti inimestelt, kes pakuvad oma aega, oskuseid, materiaalset tuge, tööd ja elukohta. Oma abi saab pakkuda siin.

Pagulasbi kirjutab, et on väga õnnelik ja tänulik Twisted Dance Company  toetuse eest ning julgustab ka teisi kogukondi ja organisatsioone omal võimalikul moel  toetust avaldama. Nagu  ütlevad  Twisted Dance Company liikmed : “Kui ajad on rasked , siis on vaja kokku hoida ja üksteist toetada. Üheskoos on ikka kergem.”

Etendus toimub 16. oktoobril k 19.30 Kanuti Gildis. Pilet etendusele maksab 7 €. Lisainfo leiate siit.

Kohtumiseni SAALis
Liis Siiroja
Kommunikatsiooni spetsialist
Eesti Pagulasabi
liis@pagulasabi.ee
518 6600