Uudised

President Kersti Kaljulaid tunnustab Advokaadibüroo Trinitit Eesti skautluse toetamise ja vabatahtliku töö eest

laine uudised-laine
1. detsember 2018
Täna, 1. detsemberil 2018 annab Jõhvi kontserdimajas Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid üle aasta vabatahtlikku tegevust toetava ettevõtte teenetemärgi advokaadibüroole Triniti.

Advokaadibüroo Triniti on läbi aastate panustanud oma aega talgute raames Tagametsa laagrikeskuse heakorratöödesse. Nad on aidanud korraldada skautide ERNA Matka, aidates kaasa nii eelkorralduslikes küsimustes kui ka matka ajal kohapeal matkapunkti läbi viies. Lisaks on Advokaadibüroo Triniti toetanud Eesti Skautide Ühingut ka rahaliselt, mille tulemusel said vähemkindlustatud noored osaleda 2017. aastal skautide suurlaagris. Nende toetusel sai alguse ka Noorte Tegijate Klubi, mis on 11-14 aastastele noortele suunatud koolitus, kus saavad noored esimesed kogemused, kuidas luua ideest üritus ning kuidas leida selle jaoks rahastus.

Triniti juhtivpartner Villu Otsmanni sõnul peetakse advokaate oma ametist tulenevalt ühiskonnas suhete hoidjateks, tarkadeks ja põhjalikeks inimesteks. „See roll paneb meile vastutuse ja kohustab jagama oma kogemusi. Triniti on alati valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi nendega, kes alles teadmisi omandavad. Usun, et võidame kõik sellest suhtumisest,“ lisas Villu Otsmann.

„Oleme  õnnelikud ja tänulikud selle koostöö eest ning tore on tunda, et Advokaadibüroo Triniti on meie vabatahtliku tegevust noortega pidanud väärtuslikuks. Usun, et Triniti töötajate ühine vabatahtlik tegevus seniste koostööprojektide osas on olnud toredaks meeskonnatöökogemuseks ka neile endile,“ lausus Eesti Skautide Ühingu peaskaut Kristjan Pomm. „Samuti on see suurepärane näide ühe ettevõtte teadlikust valikust väärtustada vabatahtlikku tööd ja toetada Eesti noori,“ lisas peaskaut.

Lisaks Eesti skaudiorganisatsiooni toetamisele on Triniti aastate jooksul osalenud veel mitmetes heategevusprojektides nagu jõulukaardiannetused erinevatele heategevusfondidele, osalemine põlengus kannatada saanud Kuusalu pastoraadi koristustöödes, Tori koguduse surnuaia kiviaia taastamises, Kolga mõisa pargi haljastus- ja koristustöödes ning veel paljudes teistes vabatahtlikes või heategevusaktsioonides.

Skautlik liikumine tugineb ennekõike vabatahtlikule tegevusele ja skaudijuhtideks on Eesti inimesed väga erinevatelt elualadelt. Ootame oma ridadesse alati ka uusi vabatahtlike, et pakkuda noortele sisukaid seiklusi ja enesearenguvõimalusi.

Eesti Skautide Ühing on enam kui tuhande liikmega noorteorganisatsioon, mis kuulub Skautide Maailmaorganisatsiooni, mille liikmeskonnas on kokku üle 40 miljoni skaudi üle kogu maailma, olles sellega maailma suurim mitteformaalset haridust andev noorte liikumine. Skautluse juurde ulatuvad Inglismaale ja sel aastal möödus 111 aastat skautluse sünnist.

Lisainfo:
Kristjan Pomm
Eesti Skautide Ühingu peaskaut
50 97 110

Pildid: http://bit.ly/ESÜpildipank