Uudised

Riias tuleb ajaloo- ja mäluinimeste võrgustumisseminar

laine uudised-laine
2. november 2015

Oled mäluorganisatsioon või teed ajalooprojekti? Leia partnereid Kodanike Euroopa võrgustumisseminarilt Riias 26.-27. novembril.

Esimest korda toimub Baltimaade võrgustumisseminar BALTIC REMEMBRANCE, mille eesmärk on tutvuda naaberriikide organisatsioonidega, kellega koostöös esitada tugevamaid ning jätkusuutlikumaid projekte Kodanike Euroopa programmi Ajaloolise mälu meetmesse. Baltic Remembrance toimub 26.-27. novembril Lätis Riias.

Üritusel on suur rõhk võrgustumisel ning partnerite leidmisel, aga lisaks räägivad oma ala eksperdid sellest, miks teha ajalooprojekte rahvusvahelises koostöös, ning tutvustatakse, kuidas taotleda toetust Kodanike Euroopa programmist.

Ürituse töökeel on inglise keel.

Osalema on oodatud kõik Kodanike Euroopa programmist abikõlblikud taotlejad, kelle eesmärk on teha Euroopa lähiajaloo tähtsündmusi ning totalitaarseid režiime kajastavaid projekte, sealhulgas mälu-, ajaloo- ja ohvrite organisatsioonid, omavalitsused, avalik-õiguslikud ja uurimisinstitutsioonid, haridusasutused ning kodanikuühiskonnaorganisatsioonid.

Võrgustumisseminaril osalemiseks saada oma organisatsiooni infoga pilt või Power Point slide aadressile kadri@kysk.ee, pärast mida saad maksta osalustasu 10€ (katab transpordi, ööbimise, söögi ja programmi).

Eestist saab osaleda 10 inimest 10 organisatsioonist ning registreerimine toimub põhimõttel „kes ees, see mees“!

Tutvu programmi ning esinejatega lähemalt siin.

Küsimuste korral pöördu julgesti:
Kodanike Euroopa koordinaator Kadri Sikk
kadri@kysk.ee
5880 5240.