Uudised

SEV kutsub sotsiaalse ettevõtluse konverentsile ja maailmamuutjate registriga tutvuma

laine uudised-laine
11. aprill 2016

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik kutsub huvilisi rahvusvahelisele konverentsile “Mõjusad sotsiaalsed ettevõtted – keerulised küsimused, praktilised lahendused” 12. mail Tallinnas. Konverents toimub inglise keeles.

Kas soovid kohtuda sotsiaalse ettevõtluse sektori arendajatega Soomest, Lätist ja Leedust? Kas tahad teada, kuidas aitab Maailmamuutjate register kirjeldada ja avalikkusele tutvustada positiivseid ühiskondlikke muutuseid? Kas soovid leida uusi mõttekaaslasi?

Konverents “Mõjusad sotsiaalsed ettevõtted – keerulised küsimused, praktilised lahendused” toimub neljapäevasel päeval, 12. mail 2016 Tallinnas, hotellis Euroopa (aadress: Paadi 5) inglise keeles.

Kes osalevad? Tulemas on näiteks Soomest Impactor ja Lätist nii sealne SEV kui ka nende Sotsiaalministeerium, kes käivitab peagi toetusmeetmed sotsiaalsetele ettevõtetele.

Registreeru siin kohe praegu või kuni 25.04.2016.

Veel täieneva päevakorra saab alla laadida siin.

Lähemat infot annab: Jaan Aps, jaan(at)sev.ee

Konverents korraldatakse projekti „Sotsiaalse ettevõtluse areng Läänemere regioonis“ (Social entrepreneurship development in Baltic Sea region) rahastusel, mida viiakse ellu programmi Erasmus+ raames ja Euroopa Liidu kaasfinantseerimise abil.