Uudised

Sõidad Välguga, annetad Toidupangale

laine uudised-laine
24. oktoober 2016

Välk Takso annab teada, et helistades sõiduteenuse tellimiseks nende dispetšerile, saab heatahtlik klient toetada puudustkannatavaid inimesi, sest osa kõnetasust läheb nende abistamiseks Toidupangale. 

“Toidupank seisab solidaarsete väärtuste eest, millega on meil seostuda väga lihtne — raiskamist tuleb piirata ja ressursse võimalikult efektiivselt kasutada. Toidupanga puhul kaasneb sellega raskustesse sattunutele vahetu abi jagamine, milles oma väikese panuse andmine kõhklema kedagi panna ei tohiks,” ütleb Välk Takso arendusjuht Henrik Harak. “Heategevus ei ole üldiselt lugupidamise küsimus, vaid vaikimisi kohustus kõigile, kellel selleks vastav võimalus on.”

Välk Taksole pole mõistlikku suhtumist rõhutav algatus esmakordne, kogu nende kontseptsioon on rajatud keskkonnasäästlikkusele, sest sõidetakse elektriautodega, milleks on Nissan Leafid. 

Kellele tundus, et see uudis on väga reklaamihõnguline, lugege uuesti ja mõelge, ehk on siin selline annetuste kogumiste ja partnerluse nipp, mida ka teie saaksite koostöös mõne oma kandi ettevõttega kasutada.