Uudised

Sorainen pakub tasuta õigusabi, märksõnadeks innovatsioon ja tervis

laine uudised-laine
9. aprill 2021

Sorainen pakub 100 000 euro väärtuses tasuta õigusnõu algatustele, mis aitavad elu meie ümber paremaks muuta mis tahes uuenduslikul viisil. Eriti oodatakse sellel aastal nii vaimse kui füüsilise tervisega seotud projekte.

Osaleda võivad Eesti, Läti, Leedu ja Valgevene vabaühendused, ettevõtted ja valitsusasutused, uuenduste algatajad ise või innovaatilistes projektides osalejad. Loodame toetada ka mõnda idufirmat. Projektid võivad olla nii kohalikud kui rahvusvahelised.

Tasuta juriidilise nõustamise maht pole piiratud. Sorainen soovib aidata võimalikult paljusid organisatsioone, kuid olla ka kindel, et alustatud projektid jõuavad edukalt lõpule. Advokaadibüroo spetsialistid saavad pakkuda õigusnõu kõigis projektiga seotud küsimustes, nt organisatsiooni asutamisel, lepingute sõlmimisel, andmekaitse ja intellektuaalomandi küsimustes.

Soraineni tasuta õigusabi ehk pro bono programm sai alguse 2020. aastal, kui büroo soovis kaasa aidata regiooni taastumisele koroonapandeemia põhjustatud tervise- ja majanduskriisist. Mullu toetasime enam kui 20 Covid-19ga seotud probleemide lahendamisele suunatud projekti, tasuta õigusnõu jagas üle 40 advokaadi neljast riigist, kus Sorainenil on kontorid.

Sorainen võtab avaldusi vastu kuni 18. aprillini, osalemiseks vajaliku info leiab Soraineni kodulehelt. Lisainfo aadressil probono@sorainen.com.