Uudised

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik kutsub konverentsile “Ärihundist Ärilõviks”

laine uudised-laine
26. oktoober 2018
Kas tunned, et sooviksid läbi ettevõtlusmudeli veelgi enam head teha? Ehk isegi mõelnud, kuidas Sinu organisatsioon saaks ühiskonda veelgi paremini panustada? Soovid inspiratsiooni välismaistelt ekspertidelt? Laiendada professionaalset kontaktivõrgustikku?
Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele “jah”, siis just Sinu jaoks korraldamegi 7. novembril konverentsi “Ärihundist ärilõviks”. Seoses iga-aastase Sotsiaalsete Ettevõtete Sügiskonverentsiga, oleme sellel aastal haaret laiendanud ja ootame osalema nii sotsiaalseid ettevõtteid, aktiivseid ettevõtjaid, ministeeriume, ühiskondliku mõju loojaid, vastutustundlikke ettevõtteid ja kodanikuühiskonna aktiviste.
Tallink Spa&Conference Hotelis astuvad üles eksperdid Juliet Cornford ja Phil Tulba Inglismaalt kui ka ühiskondliku panusega ettevõtluse valdkonna asjatundjad Eestist. Vastust saavad küsimused: “Miks on oluline ühiskonda läbi ettevõtlusmudeli panustamine?”, “Kuidas luua veelgi enam ühiskondliku väärtust?”, “Kuidas toimib jätkusuutlik ettevõtlusmudel Inglismaal?”, “Kuivõrd on vastutustundliku ettevõtluse märgis pelgalt turundusvahend?”, “Mida saaksid juba homme oma organisatsioonis muuta, et ühiskondlik mõju oleks veelgi positiivsem?”.
Ootame Sind 7.novembril, kell 13.30-17.20 Tallink Spa&Conference Centeris. Tule ise ja võta töökaaslased ka kaasa. Täpsem ajakava kirjalisas.
Täispilet 9 eurot (iga järgnev liige organisatsioonist 6 eurot)
SEVi ja Changemakersi liikmetele 6 eurot (iga järgnev organisatsiooni liige 4 eurot)