Uudised

Tallinna loomade varjupaik tähistab teist sünnipäeva suure peoga

laine uudised-laine
31. juuli 2018
Tallinna loomade varjupaik tähistab reedel, 3. augustil kell 14.00-18.00 oma teist sünnipäeva. Sünnipäevapeol toimub palju erinevaid tegevusi: avatud on koeraomanike nõuandetelk, toimuvad koertekoolide etteasted, lastele on avatud mängunurk ning külalistele esinevad teadusteater Kolm Põrsakest, Johanna Randmann ja päeva peaesineja on Liis Lemsalu.

Tallinna loomade varjupaik panustab oma tegevusega nii loomade kui ka kogukonna heaolusse, päästes ning sotsialiseerides koeri ja kasse ja muid koduloomi, lootuses leida neile uued armastavad kodud ning tuua nende eludesse tagasi põhjus loomasaba rahulolevaks lehvimiseks. Kahe tegevusaastaga oleme aidanud uue kodu leida 965-l loomal, kuid jätkuvalt ootavad kümned kassid ja koerad uut kodu.

Põhja-Tallinnas, Paljassaares mere ääres asuv Tallinna varjupaik on üks seitsmest Varjupaikade MTÜ-sse koondunud loomade varjupaigast Eestis. Varjupaiga majandamist toetab Tallinna linn, kuid selle kõrval on äärmiselt tähtis roll varjupaika igapäevaselt aitavatel vabatahtlikel ja sponsoritel.

Varjupaik on külastajatele avatud iga päev 11.30-18.30 ja sel ajal on võimalik tutvuda kassitoas elavate kassidega, jalutada koertega ning tutvuda ka vabatahtlikuna tegutsemise võimalustega.

Kui Sul ei ole reedel, 3. augustil aega varjupaiga sünnipäevale tulla, kuid soovid varjupaika aidata, siis on selleks kaks lihtsat võimalust: helista annetusnumbril 900 7000 (5 eurot, kuula kindlasti tervituskõne ära) või tee ülekanne arveldusarvele EE561010220068203017 (Varjupaikade MTÜ, selgituseks märkida „annetus Tallinna varjupaigale“).

Lisainfo:
Eve Tobias
Tallinna loomade varjupaiga juhataja
Varjupaikade MTÜ
tel 5048559