Uudised

Taotle oma organisatsioonile vabatahtliku sõbra märk!

laine uudised-laine
9. jaanuar 2017
Kuni 1. veebruarini võtab Eesti Külaliikumine Kodukant vastu vabaühenduste sooviavaldusi vabatahtliku sõbra märgi taotlemiseks. Vabatahtliku sõbra märk aitab vabaühendustel paremini mõtestada ja korrastada vabatahtlike kaasamist ja juhtimist organisatsioonis.

Kodukant pakub märgi taotlejatele:

  • asjatundlikku kõrvalpilku olukorra analüüsimisel
  • soovitusi vabatahtliku tegevuse korralduse läbimõtlemiseks ja arendamiseks
  • tunnustust vabatahtlike kaasamise parandamise jõupingutustele
  • senisest suuremaid võimalusi vabaühenduse tutvustamisel vabatahtlikele

Vabatahtliku sõbra märgi taotlemisest huvitatud vabaühendustel ja avaliku sektori asutustel palume saata vabas vormis sooviavaldus e-postile eha@kodukant.ee. Kirjas tuleb märkida organisatsiooni nimi, esindaja kontaktandmed, organisatsiooni olulisemad tegevusalad ja viide kodulehele. Märki võivad taotleda nii suured kui väikesed organisatsioonid!

Vabatahtliku sõbra märk on kvaliteedimärgis, mis tunnustab vabatahtlike kaasamise head taset ja professionaalsust Eesti vabaühendustes. Märgi saavad organisatsioonid, mis on osalenud vabatahtliku sõbra arendusprogrammis, on vabatahtlike kaasamise põhjalikult  läbi mõelnud ning vabatahtliku tegevuse hea tavaga kooskõlas korraldanud. Rohkem infot vabatahtliku sõbra märgi kohta leiab siit. Tänaseks päevaks on märgis välja antud 28 ühendusele.

Lisainfo:
Eha Paas
Vabatahtliku valdkonna juht
Eesti Külaliikumine Kodukant
tel: +372 517 0214
e-mail: eha@kodukant.ee