Uudised

Tartu toetab: taotle toetust kultuurile, spordile või noorsootööle

laine uudised-laine
13. august 2015

Tartu Ärinõuandla vahendab, et Tartus on käimas 2016. aastal toimuvate kultuuri, spordi ja noorsootöö valdkonna projektide, noorsootöö valdkonna programmide ning aastaringse huvitegevuse korraldamise toetuse taotlemine.

Kultuuri valdkonnas on taotlemiseks avatud kaks toetusliiki: projektitoetus ning huvitegevuse korraldamise toetus rahvakultuuri valdkonnale. Kultuuriprojektidele on võimalik toetust taotleda kuni 15. augustini (k.a). Huvitegevuse toetuse taotluste tähtaeg on 1. september (k.a).

Spordi valdkonnas on spordiprojektide läbiviimiseks võimalik taotlusi esitada kuni 15. augustini (k.a) ning noorte huvitegevuse korraldamiseks kuni 1. septembrini (k.a). Spordiprojektidele toetuste taotlemisel on eelistatud maineüritustele ja traditsioonilistele spordiüritustele esitatavad taotlused.

Noorsootöö valdkonnas saab taotleda toetust noorsootöö projektide ja programmide tegemiseks kuni 15. augustini (k.a). Toetuse taotlusi noorsootöö valdkonnas huvitegevuse läbiviimiseks võetakse vastu kuni 1. septembrini (k.a.). Taotluste vastuvõtt noorsootöö projektide ja programmide toetamiseks toimub vastavalt linnavolikogu 25. juuni 2015. a. määrusele nr 77 „Noorsootöö projekti- ja programmitoetus“.

Noorsootöö valdkonnas on 1. septembrini (k.a) avatud ka noortelaagrite korraldamise toetuse taotlusvoor 2015. a sügis- ja talvekoolivaheaja laagritele.

Erahuvikoolide tegevustoetuste tähtaeg on 1. september (k.a)

Toetuste taotlemine toimub veebipõhises keskkonnas: www.tartu.ee/kotoetused

Kui taotluse esitamise tähtaeg langeb nädalavahetusele, siis tähtaeg lükkub järgmisele tööpäevale.

Taotlemisel nõustavad ja abistavad:
Kultuuriteenistuse peaspetsialistid Piret Tamm, tel 736 1357, Piret.Tamm@raad.tartu.ee ja Kristel Kalda, tel 736 1359, kristel.kalda@raad.tartu.ee
Noorsooteenistuse peaspetsialistid Kristiina Valk, tel 736 1353, Kristiina.Valk@raad.tartu.ee Laura Kalaus, tel 736 1364, Laura.Kalaus@raad.tartu.ee
Sporditeenistuse peaspetsialistid Mari Paal, tel 736 1354, Mari.Paal@raad.tartu.ee ja Pilvi Pärnat tel 736 1365, Pilvi.Parnat@raad.tartu.ee