Uudised

Tartu Tudengipäevadel saab tutvuda loomaõiguslaste igapäevatööga

laine uudised-laine
3. mai 2018
Sel laupäeval, 5. mail kell 15 tutvustavad loomaõiguslased Tartu Erinevate Tubade Klubis oma igapäevast tööd karusloomafarmide keelustamise nimel. Intrigeeriv ettekanne ja sellele järgnev arutelu kuulub Tartu Tudengipäevade kavva.

“Loomaõiguslased on karusloomakasvanduste sulgemise nimel töötanud Eestis aastaid. Suurimaks võiduks on farmide keelustamise eelnõu jõudmine Riigikogu suurde saali 2017. aasta kevadel. Eelnõu lükati küll toona tagasi, kuid loomade eestkostjad töötavad Eestis jätkuvalt karusloomafarmide keelustamise nimel edasi. Tartus kuulebki lähemalt sellest, kuidas ja mida on tehtud, et Eesti liiguks karusloomafarmide sulgemise suunal ja et väheneks nõudlus karusnaha vastu,” ütles MTÜ Loomuse kommunikatsioonijuht Annika Lepp. “Tudengipäevadel arutame ja mõtleme koos, kui edukad on olnud senised taktikad ja mida saame tulevikus teha.”.

Loomuse ettekanne “Võitlus loomade õiguste eest” tuleb esitlusele 5. mail kell 15 Tartu Erinevate Tubade Klubis. Sissepääs prii.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/188333068557916/

MTÜ Loomus tegeleb loomade huvide ja õiguste kaitsega ning loomade huvide esindamisega ühiskondlikes aruteludes. Loomus seisab eelkõige nende loomade eest, keda kasutatakse põllumajanduses, loomkatseteks, meelelahutustööstuses ja karusnahkade tootmiseks.

Lisateave:

Annika Lepp

Kommunikatsioonijuht

MTÜ Loomus

+372 5516564annika@loomus.ee