Uudised

Toidupank ootab vabatahtlikke appi toidukogumispäevadele

laine uudised-laine
5. detsember 2016
Toidupank kutsub vabatahtlikke appi selle aasta viimastele toidukogumispäevadele 9. ja 10. detsembril üle Eesti. Annetades toitu või oma isiklikku aega, saad koos Toidupangaga tuua jõulurõõmu paljudele.

Kui oled valmis vabatahtlikuna 9. või 10. detsembril toidukogumisaktsioonis kaasa lööma, saad end juba praegu registreerida veebilehel osale.toidupank.ee. Tegusid tehakse erinevates poodides üle Eesti kahes vahetuses, mis kestavad 3-4 tundi. Esimesed vahetused algavad alates 12:00, kuid on ka erandlikke kauplusi, kus vabatahtlikud kas alustavad varem või lõpetavad hiljem. Täpse nimekirja kõikidest osalevatest kauplustest ja kellaaegadest leiate registreerumisvormist. Ülevaate, mismoodi vabatahtlike tegevus toidukogumispäevade raames välja näeb, saab vaadata meie videost registreerumisvormil. 

Mõneks heategusaks tunniks oodatakse appi aktiivseid inimesi, ettevõtteid ja sõpruskondi. Meeskondade suurused on kaupluseti erinevad – kuni 12 inimest. Vabatahtlikud jagavad infot ning aitavad kokku koguda annetatud toidukauba, mis jõuab järgnevate nädalate jooksul piirkondliku toidupanga kaudu kohalike vaesuses elavate peredeni. 

Kohtmiseni toidukogumispäevadel!

Toidupanga meeskond.

Kontakt ja lisainfo:
Kerttu Olõkainen
Toidukogumispäevade koordinaator
kerttu@toidupank.ee
Tel: 5687 6263