artikkel

Tõnis Leht: loodame, et Poliitika.guru inspireerib teisigi oma mõtteid välja ütlema

laine
Tõnis Leht, Poliitika.guru toimetuse liige 9. veebruar 2016
Foto: Karl-Kristjan Nigesen
Poliitika.guru üks autoritest Tõnis Leht tunnistab, et vabatahtlikult midagi teha saabki ainult tegijate suurest huvist ja soovist, ning poliitikahuvilise sõpruskonna diagnooside ja arutelude avalikustamine loodetavasti inspireerib teisigi samasuguseid. Kui tunnet tõmmet, ühine poliitikagurudega!

Poliitika.guru arvamusblogi juured on meie seltskonna aastaid kestnud huvis Eestis ja maailmas toimuva vastu. Kolm-neli aastat piirdusime isekeskis kvartaalsete vabas vormis aruteludega ja Eesti poliitika seisule diagnoosi panemisega. Aastake tagasi küpses aga mõte, et miks mitte teha seda veidi läbimõeldumalt ja vormistada oma mõtted teistega jagatavaks. Avaldamine sunnib ennast teemasid põhjalikumalt läbi mõtlema, tekitab diskussiooni ja nii avardub ka enda maailmapilt. Mõeldud – tehtud!

Eks huvitavad ja vahest ka vajalikud asjad sünnivad tegijate enda suurest huvist ja soovist teemaga tegeleda. Vabatahtlikke ettevõtmisi teisiti teha ei saagi. Meie tagasihoidlik lootus on, et Poliitika.guru mõjub ehk teistelegi inspireerivalt ja julgustab oma mõtteid välja ütlema ka inimesi, kes jälgivad ühiskonnas toimuvat suure huviga, kellel on seisukohad, kuid kes pole veel harjunud neid mõtteid avalikult jagama. Poliitika.guru pakub võimalust jagada oma mõtteid tavameediaga võrreldes veidi enam argumenteeritult ja põhjalikumalt. Meil pole põhjust klikke ja massitarbimist taga ajada.

Loomulikult ootame kõiki tegema meile kaastöid ja avaldama Poliitika.guru portaalis oma lugusid!

Loe ka teiste lugusid ja saada enda oma: heakodanik.ee/minulugu