Uudised

Töötute mentorprogramm kutsub nii mentoreid kui mentiisid

laine uudised-laine
13. märts 2017

Töötutele mõeldud mentorprogramm, mille raames antakse töötule vabatahtlikust mentor, otsib nii mentoreid kui mentiisid. Mentorilt oodatakse suhtlemise ja koostöö kaudu abi mentiile enda jaoks uute töövõimaluste nägemisel. Programmis osalemine on tasuta.

TEMP (töötute elanike mentorprogramm) käivitub sel kevadel ja kestab kuus kuud. Kuni 17. märtsini saab end üles anda nii mentoriks kui mentiiks. Pilootprogrammi on plaan kaasata 20 mentorpaari (20 mentorit ja 20 mentiid).  

 Loe rohkem:

Alates 2016. aasta kevadest viib Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed (MISA) koostöös Soome partneri Föreningen Luckan r.f haruga Luckan Integration ellu projekti „Cross-border cooperation on mentoring and peer support for immigrants“, mille üldine eesmärk on toetada Eestis elavaid töötuid vähelõimunud püsielanikke ja Soomes elavaid eestlasi ning organisatsioone, kes on valmis tööle võtma eri rahvusest inimesi. Mentorprogramm on üks selle projekti osa ning sügisel jätkub projekt teavitustegevustega organisatsioonidele, et suurendada nende valmisolekut palgata eri rahvusest inimesi.