Uudised

Tosin tuntud meest astuvad loomade heaks korvpallilahingusse

laine uudised-laine
13. veebruar 2017
Eesti Loomakaitse Seltsi eestvedamisel astuvad 12 tuntud Eesti meest 18. veebruaril Rapla Sadolini spordihoones korvpallilahingusse Eesti edukaima korvpallinaiskonnaga „FCR Media/Rapla KK“ aidates oma osalusega võistlusel koguda raha hättasattunud loomade raviarvete tasumiseks.

Loomadele head tegev korvpallilahing toimub 18. veebruaril 2017, algusega kell 14 Raplas, Sadolini spordihoones. Võistlustulle astuvad Jüri Ratas, Rauno Märks, Robert Rool, Marko Kiigajaan, Raimondo Laikre, Rainer Vakra, Velvo Väli, Hannes Hermaküla, Henrik Kalmet, Juss Haasma, Mart Poom ja Jaanus Saks. Vastamisi minnakse Eesti edukaima korvpallinaiskonnaga “FCR Media/Rapla KK”. Kuulsuste treeneriks on Aivar Kuusmaa.

Publiku hulka oodatakse nii loomasõpru, korvpallifänne kui ka kõiki teisi huvilisi. Piletite eelmüük toimub üritusel kohapeal ja piletite hinnad algavad alates viiest eurost. Kogu piletimüügist saadud tulu läheb Eesti Loomakaitse Seltsile hättasattunud loomade raviarvete tasumiseks.

Aasta tagasi esimest korda peetud heategevusliku korvpallivõistlusega õnnestus Eesti Loomakaitse Seltsile koguda 2364,25 eurot, mida kasutati hättasattunud kodu- ja metsloomade raviarvete tasumiseks. Seetõttu otsustasime korraldada ürituse ka tänavu,” sõnab Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Merli Jürisoo ja lisab, et Eesti Loomakaitse Seltsi hoiukodudes on hetkel kokku umbes 40 looma, kuid selts teeb koostööd ka teiste loomaorganisatsioonidega, kes omakorda abistavad hüljatud loomi ning kelle kulusid loomade ravimiseks aitab selts vastavalt võimalustele katta.

“Soovime pakkuda meelelahutust ja vaheldust tavapärastele annetuskampaaniatele. Üritusest võtavad osa tuntud Eesti mehed ning Eesti edukaim naiskond. Vaheaegadel astuvad üles Rapla tantsutüdrukud ja Raplamaa koerteklubi. Kõik külastajad saavad ürituselt hea elamuse, kaasa elada oma lemmikmängijale  ning teha oma kohaletulekuga seltsile annetuse,kutsub Jürisoo kõiki spordi- ja loomasõpru kogupereüritusest osa võtma.

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aastast tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ja loomade väärkohtlemise ennetamine.

Lisainfo:
Merli Jürisoo
+372 5550 5009
merli.jurisoo@loomakaitse.ee