artikkel

Tule 10.06 organisatsioonide väitlusturniirile

laine
24. aprill 2017
Foto:
Väitlemine on ajusport. Heas vaimses vormis inimesed on tegusad ja rõõmsad. Tulge oma organisatsiooniga 10. juunil PUNKT väitlusturniirile!

PUNKT on mõttespordi turniir, kus võitjaks osutub tugevaim argument!

Osalemise eelduseks ei ole varasem kogemus, vaid huvi ja tahe väitlust proovida. Moodusta kolleegiga 2-liikmeline meeskond ning pane ennast PUNKTile kirja. Või tule üksi ja me leiame Sulle väitluskaaslase.

Selle aasta väitlusturniiriks valmistudes saad oma väitlusoskusi lihvida meie avatud väitlusklubides, järgmine klubiõhtu toimub teisipäeval, 25. aprillil. Olete oodatud!

2016. aastal Eesti esimesel organisatsioonide väitlusturniiril osalenudAljona Kallasteja Madis Meristo Tallinna Linnavalitsusest jagasid oma kogemusest mõtteid:

Madis: „Meeldis hea korraldus ja toetav seltskond (nii korraldajatelt kui kaasvõistlejatelt). Üllataski soe vastuvõtt. Ootused puudusid. Läks nagu läks, osavõtt on tähtis.“

Aljona: “Omalt poolt lisan samuti, et oli väga soe vastuvõtt (nii korraldajate kui ka kaasvõistlejate poolt), mis kindlasti rahustas ja julgustas end proovile panema. Ja kuigi minu kaaslasel ei olnud ootusi, siis mina arvan, et mina ületasin iseenda ootused, sest ei ole lihtne astuda võõrastega väitlusesse professionaalsete kohtunike ees. Lõppude lõpuks oli see ikkagi turniir, aga mulle tundub, et siin mängus ei olnud kaotajaid. Kõik lahkusid turniirilt kogemuse võrra rikkama võitjana ning tublimad said lihtsalt eraldi märgitud. Seega kindlasti innustan kõiki ennast proovile panema: kaotada ei ole midagi, on ainult kuhjaga võita.”

Loe pikemalt ja pane end kirja: http://www.vaitluspunkt.ee/turniir

 

Soojad tervitused

Iris Meigas

Turundusspetsialist
+372 50 76 670 I marketing@speaksmart.ee I skype: irismeigas

www.speaksmart.ee  I  www.moderaator.ee

Liitu meiega: Facebook, LinkedIn