Uudised

Tule Mark Grahami loengule e-ühiskonnast ja tehnosiirdest

laine uudised-laine
1. november 2015

Tartu Ülikooli Euroopa Kolledž kutsub kuulama avalikku loengut ja osalema aruteluringis „E-ÜHISKOND JA E-KODANIKUD: INIMESTE MÕJUVÕIMU SUURENDAV TEHNOSIIRE JA ARENGUABI“. Üritus toimub Tartu ülikooli aulas 9. novembril 2015, 14.1516.00 ja osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida.

Peaesinejaks on maineka Oxfordi Ülikooli, interneti instituudi professor Mark Graham, kelle artikleid on avaldatud mitmetes tähtsamates kommunikatsiooni-, urbanistika- ja geograafiaalastes teadusajakirjades. Muuhulgas on tema töid kajastanud ajalehed The Washington Post ja The Guardian, ajakiri The Economist ning uudistekanalid BBC ja CNN.

Mark Grahami loengule järgnevast arutelust võtavad osa TÜ riigiteaduste instituudi ja Euroopa kolledži õppejõud dr. Stefano Braghiroli, Eesti Koostöö Kogu riigivalitsemise programmijuht Külli Taro ning üritust juhib Eesti e-Residentsuse programmijuht Kaspar Korjus.

„Kapuscinski Development Lectures“ on 2009. aastal maailmakuulsast Poola kirjanikust, reporterist ja luuletajast Ryszard Kapuscinskist (1932-2007) inspireerituna käivitatud rahvusvaheline projekt, mille käigus arutletakse hiljuti Euroopa Liiduga liitunud riikide poolt antava arenguabi teemadel.

Loeng ja arutelu toimuvad inglise keeles, vaata ürituse ajakava.
Liitu üritusega ka Facebookis!

Lisainformatsioon: Silver Bohl, silver.bohl@ut.ee või 737 6379