artikkel

Tule tulevikujuhiks

laine
Foto:

Avatud on kandideerimine vabaühenduste tulevikujuhtide arenguprogrammi teise lendu. Vabaühenduste Liidu poolt ellu kutsutud programmi eesmärk on tuua vabakonda uusi inspireerivaid eestvedajaid, kellega koos Eesti ühiskonna arengut toetada.

“Selleks, et vabaühendused saaksid võimekamaks ja ühiskond tervikuna tugevamaks, vajame inimesi, kes oskaks ja tahaks enda elukeskkonna eest vastutust võtta. Arenguprogrammi käigus anname tulevastele eestvedajatele võimaluse saada vajalikud teadmised, omandada läbi erinevate õpisituatsioonide uusi oskusi ja kujundada hoiakuid,” ütles programmi koordinaator Inna Laanmets.

Vabaühenduste juhi kompetentsimudelile tugineva arenguprogrammi käigus leiavad käsitlemist teemad nagu enesejuhtimine, strateegiline ja inimeste juhtimine, huvikaitse, kommunikatsioon ning majandusliku jätkusuutlikkuse tagamine.

Programm kestab aasta, mille jooksul toimuvad iga kuu esimese nädalavahetuse reedel ja laupäeval koolitused. Tulevikujuhtide esimene lend lõpetas tänavu suvel ning hõlmas üle 20 koolitaja ja eksperdi, enam kui 160 tundi ühiselt õppimist ning 60 tundi iseseisvat tööd. 13 lõpetaja kogemustest saab lugeda siit.

Programmi teise lendu valitakse kuni 15 osalejat ja osalemine on tasuta. Kandideerimine on avatud 22. septembrini. Osalejad valitakse järgnevate nädalate jooksul, esimene koolitus toimub 5.-6. novembril.

Kandideerimiseks täida taotlus siin.

Vaata lisateavet: www.tulevikujuhid.ee

Arenguprogrammi viib ellu Vabaühenduste Liit. Programmi rahastavad Island, Liechtenstein ja Norra Aktiivsete Kodanike Fondi kaudu.

Lisateave:

Inna Laanmets
tulevikujuhtide arenguprogrammi koordinaator
inna@heakodanik.ee
+372 501 1482