artikkel

Saa tuttavaks meie uute töötajatega

laine
Foto:

Augusti alguses liitus meiega kaks uut töötajat – kommunikatsioonispetsialist Andra Roosmets (pildil paremal) ja liikmete koordinaator Heleene Lippmaa (pildil vasakul).

Andra seisab hea Vabaühenduste Liidus kommunikatsiooni eest ehk vaatab, et Hea Kodaniku portaali ja Facebooki lehe jälgijatel oleks pidevalt ajakohast lugmist ning et info liidu, liikmete ja ühiskonna vahel liiguks võimalikult efektiivselt. Tal on magistrikraad kultuurikorralduses ja kommunikatsioonis, varasemalt töötas ta üle kaheksa aasta erinevate muuseumide kommunikatsiooni ja turunduse vallas. Vabatahtlikuna on Andra kaasa löönud muusika- ja teatrifestivalidel, Taimse Teisipäeva tegemistes ja mujalgi. Andra usub, et oma tegevuste jagamine koostööpartnerite ja huvilistega aitab nendel tegevustel suuremaks ja tähenduslikumaks muutuda.

Heleene tegeleb Vabaühenduste Liidus liikmete ja võrgustikega, et liikmed räägiks veelgi enam kodanikuühiskonna tegevustes kaasa, et võrgustike tegevus oleks nähtavam ja mõjusam. Lisaks veab Heleene annetuste kogujate võrgustikku ning aitab planeerida koolitusi. Heleene on lõpetanud TalTechis avaliku halduse ja riigiteaduste bakalaureuse ning on Noored Kooli 14. lennu vilistlane. Heleene usub, et avatus, koostöö ning ühiste eesmärkide seadmine on tugeva kodanikuühiskonna alustalad.

Andrale saab kirjutada kommunikatsiooniga seotud teemadel aadressil andra@heakodanik.ee ja Heleene ootab praeguste ja tulevaste liikmete kirju aadressil heleene@heakodanik.ee.

Uued töötajad
Heleene Lippmaa ja Andra Roosmets