Uudised

Vabatahtlik töö Ühisnädalal pildile!

laine uudised-laine
Vabatahtlike Värav | 21. september 2015

Vabatahtlike Värav kutsub üles vabatahtliku tegevuse Ühisnädalal pildile tooma.

Juba  kolmandat aasta korraldatakse Eestis ühisnädalat, mis tutvustab ja kaasab inimesi kodanikuühiskonna tegemistesse. Kaks viimast aastat on nädala õnnestumisele kaasa aidanud ka Vabatahtliku Tegevuse Võrgustik, korraldades vabatahtliku tegevust kajastavaid sündmusi.

Ka seekord kutsub The Võrgustik teid ühisnädalal, 23. -29 novembril, tutvustama vabatahtliku tegevuse võlu ja võimalusi. Andke oma kavadest teada, et saaks sündmusi ühiselt reklaamida, rääkida neist Vabatahtlike Väravas ja mujal meedias. Omalt poolt saame teile saata vabatahtlike rinnamärgid, mida vabatahtlikele jagada. Eha Paas, Anu Viltrop või teised tublid Vabatahtliku Tegevuse Võrgustiku liikmed võivad tulla rääkima vabatahtlikust tegevusest ja Vabatahtlike Väravast, anna vaid varakult teada.

Ootame sündmuste infot e-postil info@vabatahtlikud.ee  hiljemalt 10. oktoobriks 2015. Oktoobris on meil kavas Vabatahtliku Tegevuse Võrgustiku kokkusaamine kommunikatsiooni teemadel, seega on teie saadetud info ka oluliseks sisendiks edasiste ühiskampaaniate väljaarendamisel.

Lisainfo: Eha Paas, eha@kodukant.ee või Anu Viltrop anu.viltrop@kodukant.ee.

Vabatahtliku Tegevuse Võrgustiku koostööd toetab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Vabatahtlike Värav