artikkel

Vabaühenduste Liit otsib huvikaitsejuhti

laine
13. detsember 2021
Foto:

Vabaühenduste Liit otsib võimekat huvikaitsejuhti, kes kujundab kodanikuühiskonnale soodsa õiguskeskkonna. Selles ametis tuleb lugeda igavaid eelnõusid ja algatada ise ägedaid. Seda nii oma tarkusest kui ka vabaühenduste huve koondades. Arvamust tuleb avaldada eriti siis, kui keegi seda ei küsi.

Mida ootame?

Ootame sind oma meeskonda, kui: 

  • sa ei karda sõna “poliitika” ega endast erinevaid inimesi 
  • orienteerud õigusteadustes ja riigi toimimises 
  • omad kogemust vabaühenduste kaasamise ja rahastamisega 
  • mõistad vabakonna vajadusi ja seoseid teiste sektoritega 
  • oskad väiteid veenvalt (sh õiguslikult) põhjendada 
  • kõneled ja kirjutad keerulistest asjadest selgelt 
  • oled kärsitu kodanik, ent kannatlik diplomaat

Mida sulle pakume?

Ise pakume võrratu võimaluse mõjutada Eesti riigi arengut, kujundades üheskoos keskkonda, kus vabaühendused ja aktiivsed kodanikud oleksid riigile veel mõjusamad ja paremad partnerid. Töötades Vabaühenduste Liidu huvikaitsejuhina on sul ka šanss saada kodanikuühiskonda mõjutava õiguse parimaks asjatundjaks Eestis. Kui sa seda juba ei ole. 

Vabaühenduste Liit on avalikes huvides tegutsevate organisatsioonide liit, kes töötab selle nimel, et Eestis oleks tugev kodanikuühiskond, kus inimesed tahavad, saavad ja oskavad olla head, arukad ja aktiivsed kodanikud. Vabaühenduste Liidu missiooniks on aidata areneda vabaühenduste tegevust toetaval keskkonnal ja tugevdada ühenduste suutlikkust selles keskkonnas tulemuslikult tegutseda.

Pakub huvi?

Saada oma CV hiljemalt 3. jaanuariks 2022 kai@heakodanik.ee. Täpsustavad küsimused sealtsamast. Lisa ka motivatsioonikiri põhjendusega, kuidas su kogemused ja huvid ses töös kasuks tulevad.