Uudised

VAT Teatris esietendub Andrus Kivirähki „Alias”

laine uudised-laine
28. september 2016

29. septembril, esietendub Rahvusraamatukogu teatrisaalis Andrus Kivirähki kirjutatud ja Aare Toikka lavastatud „Alias“ – sõnaseletusmäng ühes vaatuses.

Julia ning Piret on klassiõed. Julia on nautinud terve elu kuulsust ja tähelepanu, figureerinud seltskonnaajakirjade esikaantel ja olnud mitu korda mehel. Piret, vastupidi, on elanud peaaegu nähtamatult – käib tavalisel igaval tööl, mängib üksinda lauamänge ja unistab suurest õnnest. Pärast paljusid aastaid saavad kaks klassiõde juhuslikult jälle kokku. Ning hakkavad mängima “Aliast”. Sõnaseletuste käigus saab selgeks, missuguste inimestega meil tegelikult tegemist on.

Autor Andrus Kivirähk ja lavastaja Aare Toikka jätkavad “Aliasega” VAT Teatris intiimse kahe tegelase draama traditsiooni (varasemalt “Karin ja Pearu” ning “Ingel, ingel, vii mind taeva”).

Osades Merle Palmiste (Eesti Draamateater), Piret Rauk (Kuressaare Linnateater) ja Tanel Saar. Lavastuse kunstnik on Kristel Maamägi, muusikaline kujundaja Peeter Rebane, valguskunstnik Sander Põllu, videokunstnik Sander Põldsaar.

Täpsem info ja fotod lavastuse kohta: www.vatteater.ee

Lisainfo:
Tiiu Talvist
VAT Teater
Korraldus- ja kommunikatsioonijuht
5349 2856
www.vatteater.ee