Uudised

Venemaa kodanikuaktivistide programm otsib Baltimaadest praktikakohti

laine uudised-laine
12. september 2016

Venemaal tegutsev kodanikuaktivistide praktikaprogramm otsib Baltimaadest veel paari vabaühendust, kuhu oma praktikante kogemusi saama läkitada.

Traineeship Program for Russian Professionals in the Baltics eesmärk on võimaldada Vene kodanikuaktivistidele lühike praktika, et saada teadmisi ja kogemusi projektijuhtimisest hariduse, sotsiaalse ettevõtluse, hea valitsemise, ühisrahastuse jmt vallas. Kui tunned tungi töötada kõrvuti venekeelse praktikandiga, kellel on sult õppida, oled valmis talle mentoriks olema, anna endast programmile märku. Praktikandiga kaasneb ka rahaline stipendium teda juhendavale organisatsioonile.

Jaanuaris esimesed praktikandid juba saabuvad ning kahele inimesele on veel võimalik oma organisatsiooni võõrustajaks pakkuda. Kui oled huvitatud, paluvad programmi eestvedajad vastata paarile küsimusele, et oleks kindel, et panevad paari ühesuguste huvidega organisatsioonid ja praktikandid. Paneme korraldajate küsimused siia inglise keeles, nagu need on esitatud, inglise keeles tuleb ka vastata.

1. Does your organisation have an existing partner in Russia, with whom you would like to expand the cooperation?

2. To what extent are you willing and able to devote human and information resources to the project in order to ensure the development of new ideas and project concepts?

3. Please provide us with a short description of your vision on the possible involvement of the Russian trainee in your organisation?

4. Do you expect some additional project related expenses (additional office rent etc.)

Saada oma vastused zintam8@inbox.lv

Loe rohkem siit:

Kodanikuaktivistid-praktikandid Venemaalt.

RU_traineeship_FollowUp